foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

31 stycznia br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce odbył się XXI Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Naszą szkołę reprezentowali: Mariusz Roguski, Aleksandra Zbroś i Natalia Sławska z klasy 3 TKA oraz Wiktoria Nowosielska z klasy 1AŻ4. Rywalizowali z uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, II Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku, Liceum Katolickiego w Słupsku. Miło nam poinformować, że Mariusz Roguski uczeń klasy 3 TKA zajął 2. miejsce i zdobył tytuł WICEMISTRZA ORTOGRAFII POWIATU SŁUPSKIEGO.

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez starostę słupskiego. Uczniowie naszej szkoły poznawali i utrwalali wiadomości o skomplikowanych zasadach polskiej ortografii na zajęciach prowadzonych przez panią Agnieszkę Kwaśniewską – Sudę (nauczycielkę języka polskiego). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie ortografii.