foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego chciałbym złożyć serdeczne życzenia Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Uczniom naszej szkoły. Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego roku, który niewątpliwie był nietypowy i trudny dla nas. W tym wyjątkowym czasie chcę życzyć przedstawicielom całej społeczności szkolnej wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Również pamiętajmy o zachowaniu środków bezpieczeństwa w nadchodzących magicznych dniach, żebyśmy wszyscy mogli bezpiecznie po tej długie przerwie wrócić do szkoły i ponownie się zobaczyć.