foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 22.09.2021 uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych wzięli udział w 43. Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży szkół ponadpodstawowych w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Szkołę reprezentowało 5 dziewcząt (najwyżej w klasyfikacji indywidualnej uplasowała się na 11 miejscu Ania Sobolewska z klasy 1Tu), oraz 9 chłopców (najwyżej w klasyfikacji indywidualnej uplasował się na 9 miejscu Jakub Kowalski z klasy 2 TEG). Wyniki klasyfikacji drużynowej ukażą się niebawem. Opiekunami grupy byli nauczyciele WF Justyna Ernestowicz i Michał Tęsny . Wszystkim uczestnikom serdecznie Gratulujemy!