foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

14 stycznia 2022 roku odbył się konkurs LIBREMASTER. Uczniowie ZSA mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności dotyczące obsługi pakietu biurowego LIBRE OFFICE, w szczególności programów Writer, Calc, Impress i Draw. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie Maciej Damski i Wojciech Majchrowski. Do wygrania były atrakcyjne nagrody ufundowane przez Panią Dyrektor Iwonę
Wojtkiewicz:
  • Powerbank XIAOMI Redmi 20000 mAh
  • Głośnik mobilny REBELTEC Soundbox 420
  • Zestaw gamingowy klawiatura+mysz COOLER MASTER Devastator 3 Plus
Najlepsi w rywalizacji okazali się:
  1. Maciej Pyter
  2. Mateusz Siwiński
  3. Bruno Sobala
Zwycięzcom gratulujemy a pozostałych uczniów zapraszamy za rok do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.