foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W Ustce w dniu 12.06.2022 r. odbyła się impreza z cyklu Grand Prix Ustka w biegach i nordic walkingu.Na starcie stanęło 50 miłośników chodzenia w kijkami i ponad 150 uczestników biegu. Ci pierwsi do pokonania mieli 5km, drudzy pokonać musieli 10 km. Start i meta miała miejsce na usteckiej promenadzie. Trasa wiodła malowniczym szlakiem , wzdłuż brzegu morza, promenadą oraz klifem.
Bartosz Mroczek, uczeń klasy III TEG(5) pokonał jako trzeci dystans 5km! Serdecznie gratulujemy!

Ośrodek Sportu i Rozwoju w Ustce oraz ZSA Słupsk dziękują uczniom naszej szkoły z klas III TAŻ(4), III TI(5) oraz III TEG(5) za pomoc w organizacji marszu i biegu Grand Prix Ustka.

Agnieszka Klimek i Sylwia Rabenda