foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 25.04.2023 (wtorek) uczniowie ZSA z branży gastronomicznej - kl. 3 TU oraz  z branży informatycznej- kl. 3 TP uczestniczyli w spotkaniu z lokalnym przedsiębiorcą, tym razem panem Robertem Firkowskim prezesem Słupskiej Izby Przemysłowo- Handlowej i właścicielem firmy FIRA. Spotkanie promujące przedsiębiorczość miało formę rozmowy moderatora z gościem, który odniósł spektakularny sukces w biznesie.

Biznesmen opowiedział historię trudnej drogi dochodzenia do sukcesu usianej ryzykiem podjętych decyzji, ciężką pracą i poświęceniem. Ponadto podkreślił, że pasja, kreatywne pomysły i bardzo pozytywne nastawienie  do ludzi to cenne cechy przedsiębiorcy cieszącego się w środowisku uznaniem i szacunkiem. Na koniec uczestnicy mogli gościowi zadawać pytania związane z przedsiębiorczością, działalnością gospodarczą i biznesem, uzyskać wiele cennych wskazówek i podpowiedzi jak stać się człowiekiem sukcesu.  

Organizator szkolny Barbara Adamkiewicz
Opiekunowie: Barbara Adamkiewicz, Katarzyna Parol